Замовлення таксі в Києві з додатка дешевше
Завантажити додаток

Наш сучасний додаток - це зручний спосіб виклику автомобіля онлайн, без жодних дзвінків. Оцініть всі переваги нашого сервісу, здійснюючи повний контроль за кожним онлайн замовленням в Києві.

Завантажити додаток Експрес Таксі з Google Play
Завантажити додаток Експрес Таксі з App Store
Завантажити додаток Експрес Таксі

Класи нашого таксі в Києві

наші переваги

Експрес Таксі Київ

Автопарк Понад 600 авто готові надати послуги найвищої якості
Без доплат Ми гарантуємо фіксовану ціну, ніяких доплат
Переваги замовлення Експрес Таксі
100% подача Після прийняття замовлення, подача зі 100% ймовірністю
Цілодобово Працюємо 24/7 без вихідних

що ми пропонуємо

Послуги автопарку "Експрес таксі"

Ми створили наше таксі, щоб надавати найбільш надійні та високоякісні послуги в будь-який час і в будь-якому місці. Всі наші водії - професіонали з багаторічним стажем водіння.

Онлайн замовлення таксі
Можливість замовити таксі на сайті через онлайн форму
Попереднє замовлення таксі
Наше таксі забере вас вчасно, в будь-який час доби
Таксі в аеропорт
Довеземо в аеропорт швидко і з комфортом
Таксі з терміналом
Можливість розрахуватися карткою за поїздку

5 причин обрати службу "Експрес таксі Київ"

Кожен, хто викликав таксі в Києві, знає, що можна потрапити до надійного, ввічливого і оперативного водія, а можна засмутитися від спілкування з втомленим і знахабнілим "бомбилою". Ми радимо звертатися тільки до відомих компаній - наприклад, "Експрес-таксі". В такому випадку зателефонувати в таксі можна в будь-який час дня і ночі - і вас відмінно обслужать. Для рекомендацій є п'ять причин.

Всі послуги таксі в Києві надаються легально

Якщо приватник на нерозмитненій машині вирішив підробити, він не піклується про репутацію і не переймається відповідальністю за пасажира або його вантаж. Навіть якщо трапиться трагедія, довести його провину буде проблематично. Компанія "Експрес таксі" застосовує для перевезення пасажирів тільки власний транспорт, зареєстрований належним чином. Всі виклики фіксуються, а водії мають власний рейтинг, що впливає на добробут співробітників. Ця компанія надійна.

Індивідуальний підхід при замовленні таксі Києва

Послуги таксі в Києві мають різний рівень комфортності транспорту з різними тарифами. Найкраще таксі в Києві, що заслуговує наші позитивні рекомендації, має в автопарку 5 класів автомобілів:

  • Економ;
  • Стандарт;
  • Комфорт;
  • Бізнес;
  • Преміум.

Всі автомобілі відрізняються за ступенем комфорту, але і тарифи за виклик цих машин відрізняються. Кожен клієнт може зробити оптимальний для своєї ситуації вибір.

Наші послуги і додаток таксі

Не всі таксі Києва готові брати попередні замовлення, організовувати зустрічі людей в аеропортах. "Експрес таксі" сприяє у вирішенні найрізноманітніших завдань - зустрічі людей на вокзалах, перевозу автівки, якщо власник не здатний сісти за кермо через травму або вживання алкоголю.

Ми розробили додаток для замовлення таксі, він є для Android та iOS. Додаток показує присутність поблизу зазначеного для виклику адреси вільних автомобілів, прокладає маршрут, вказує вартість поїздки. Онлайн замовлення таксі популярний серед молоді і людей середньої вікової категорії, які не прагнуть зберігати в телефоні номер телефону таксі.

Клієнти компанії не бояться викликати таксі і виявити в кінці поїздки, що їм не вистачає грошей оплатити послугу. По-перше, суму, яку потрібно буде сплатити, оператор озвучує при оформленні виклику. По-друге, існує таксі з терміналом. Якщо проблема полягає у відсутності готівки, термінал стане зручним варіантом. Важливо, що це дозволяє уникнути проблем з пошуками здачі - найчесніше таксі Києва зніме обумовлену суму за проїзд.