Замовлення таксі в Києві з додатка дешевше Завантажити додаток

Завантажте наш додаток таксі на свій смартфон і дізнайтеся, як легко замовити таксі. За допомогою цієї програми ви можете замовити таксі дуже швидко. Наше додаток допоможе вам! Замовте автомобіль онлайн без дзвінків і очікування. Ми можемо допомогти вам заощадити час та гроші.

Завантажити додаток Експрес Таксі з Google Play
Завантажити додаток Експрес Таксі з App Store
Замовити таксі онлайн на сайті
Завантажити додаток Експрес Таксі

що ми пропонуємо

Послуги таксі преміум класу

Ми створили наше таксі, щоб надавати найбільш надійні та високоякісні послуги в будь-який час і в будь-якому місці. Всі наші водії - професіонали з багаторічним стажем водіння.

Онлайн замовлення таксі
Можливість замовити таксі на сайті через онлайн форму
Попереднє замовлення таксі
Наше таксі забере вас вчасно, в будь-який час доби
Таксі в аеропорт
Довеземо в аеропорт швидко і з комфортом
Таксі з терміналом
Можливість розрахуватися карткою за поїздку

Таксі преміум класу в Києві

Преміум таксі - це Експрес Таксі. Замовити преміум таксі Київ дуже легко, потрібно лише набрати: (044) 239-15-15, (050) 239-15-15, (096) 239-15-15. Що таке таксі преміум класу? Це комфортне, зручне, ділове і респектабельне таксі, яке приїжджає завжди вчасно, добре виглядає і відноситься до рівня бізнес класу. При необхідності відправитися на ділову зустріч або ефектно вийти з елітного автомобіля - тоді вам слід скористатися послугами компанії Експрес Таксі. Чому? Відповідь дуже проста - наше преміум таксі в Києві має низку переваг над конкурентами:

  • Преміум таксі - це завжди дорогі автомобілі. Наш автопарк не тільки великий, але і відрізняється автомобілями високого рівня. Потрібно замовити таксі без шашок? Хочете приїхати на дорогому автомобілі? Все це у нас є!
  • Викликати преміум таксі в Києві має бути легко. Для зручності користувачів наша компанія спеціально розробила три способи виклику таксі, а саме: по телефону, за допомогою онлайн форми замовлення та за допомогою програми.
  • Ніяких запізнень і довгих очікувань. Завдяки великому автопарку, а також грамотній логістиці, наші автомобілі приїжджають завжди максимально швидко і вчасно. А завдяки великому досвіду і відмінному знанню міста, ви вирушите в дорогу найоптимальнішим маршрутом. Отже, якщо вам потрібно викликати преміум таксі у Києві, вам необхідно скористатися послугами Експрес Таксі.

Виклик преміум таксі може знадобитися з різних причин. Але, якщо воно вам знадобилося, необхідно звернутися саме до нас. Експрес Таксі надає послуги таксі преміум класу на найвищому рівні, але за прийнятними цінами.