Замовлення таксі в Києві з додатка дешевше Завантажити додаток

Завантажте наш додаток таксі на свій смартфон і дізнайтеся, як легко замовити таксі. За допомогою цієї програми ви можете замовити таксі дуже швидко. Наше додаток допоможе вам! Замовте автомобіль онлайн без дзвінків і очікування. Ми можемо допомогти вам заощадити час та гроші.

Завантажити додаток Експрес Таксі з Google Play
Завантажити додаток Експрес Таксі з App Store
Замовити таксі онлайн на сайті
Завантажити додаток Експрес Таксі

що ми пропонуємо

Послуги стандарт таксі

Ми створили наше таксі, щоб надавати найбільш надійні та високоякісні послуги в будь-який час і в будь-якому місці. Всі наші водії - професіонали з багаторічним стажем водіння.

Онлайн замовлення таксі
Можливість замовити таксі на сайті через онлайн форму
Попереднє замовлення таксі
Наше таксі забере вас вчасно, в будь-який час доби
Таксі в аеропорт
Довеземо в аеропорт швидко і з комфортом
Таксі з терміналом
Можливість розрахуватися карткою за поїздку

Таксі стандарт класу в Києві

Таксі стандарт від Експрес таксі - це доступно, комфортно і швидко. Замовити стандарт таксі можна по одному з телефонів таксі: (044) 239-15-15, (050) 239-15-15, (096) 239-15-15, (063) 239-15-15. Що таке стандарт таксі? Це комфортабельне, технічно справне, швидке таксі за прийнятну ціну. Звичайно, у всіх таксомоторних компаній є таксі стандарт класу, але чому потрібно викликати таксі в Києві саме в Експрес Таксі? Відповідь проста, і вона полягає в незаперечних перевагах нашої компанії.

До достоїнств і переваг Експрес Таксі відносяться:

  • Високий рівень стандарт таксі. Якщо в інших сервісах таксі стандартом вважаються автомобілі марки Daewoo або Dacia, то у нас стандартом таксі вважаються автомобілі Toyota Corolla, Toyota Avensis, Skoda Octavia, Mitsubishi Lancer, Mazda 6.
  • Оптимальні ціни і маршрути. За роки роботи в сфері надання послуг таксі, наша компанія опрацювала найбільш оптимальні маршрути по Києву та Київській області. Крім того, з метою зниження вартості таксі нами була розроблена гнучка тарифна сітка і бонуси. Таким чином, у кожного є можливість замовити таксі стандарт класу Експрес Таксі і не переплачувати.
  • Максимально швидка подача. Грамотна логістика, великий автопарк і досвідчені водії є гарантом того, що наше таксі Києва приїде в максимально швидкі терміни, в якій точці міста або області ви б не знаходилися.

Викликати таксі стандарт в Експрес Таксі легко і зручно. Для цього можна використати телефони, вказані на сайті. Також, можна замовити таксі онлайн за допомогою онлайн форми або ж встановити мобільний додаток для виклику таксі.