Замовлення таксі в Києві з додатка дешевше Завантажити додаток

Завантажте наш додаток таксі на свій смартфон і дізнайтеся, як легко замовити таксі. За допомогою цієї програми ви можете замовити таксі дуже швидко. Наше додаток допоможе вам! Замовте автомобіль онлайн без дзвінків і очікування. Ми можемо допомогти вам заощадити час та гроші.

Скачать приложение Экспресс Такси с Google Play
Скачать приложение Экспресс Такси с App Store
Заказать такси онлайн на сайте
Скачать приложение Экспресс Такси

що ми пропонуємо

Послуги таксі бізнес класу

Ми створили наше таксі, щоб надавати найбільш надійні та високоякісні послуги в будь-який час і в будь-якому місці. Всі наші водії - професіонали з багаторічним стажем водіння.

Онлайн замовлення таксі
Можливість замовити таксі на сайті через онлайн форму
Попереднє замовлення таксі
Наше таксі забере вас вчасно, в будь-який час доби
Таксі в аеропорт
Довеземо в аеропорт швидко і з комфортом
Таксі з терміналом
Можливість розрахуватися карткою за поїздку

Таксі бізнес класу в Києві

Бізнес таксі - це Експрес Таксі. Замовити бізнес таксі в Києві: (044) 239-15-15, (050) 239-15-15, (096) 239-15-15, (063) 239-15-15. Викликати таксі можна і за допомогою форми онлайн замовлення таксі. Потрібне комфортне таксі за низькою вартістю? Необхідна швидка подача таксі? Тоді замовте Експрес Таксі!

Що таке бізнес таксі?

Це таксі в Києві, яке поєднує в собі низьку вартість поїздки, високу якість обслуговування, пунктуальність, а також високий рівень комфорту. Таким таксі є Експрес. Наше таксі надає послуги перевезення пасажирів у Києві та Київській області вже багато років і за цей час ми зарекомендували себе як надійна, доступна, комфортна і пунктуальна служба.

Чому Експрес Таксі - це бізнес таксі в Києві?

  • Грамотна логістика і правильне розміщення автомобілів. Наші автомобілі розміщені в Києві та Київській області так, що незалежно від вашого місця розташування, подача автомобіля буде максимально швидкою і в найкоротші терміни.
  • Великий автопарк таксі. Велика кількість автомобілів гарантує те, що кияни та гості столиці не почують від нас «вибачте, на даний момент вільних автомобілів немає».
  • Досвідчені водії. В службу таксі Експрес наймають водіїв з досвідом і відмінним знанням міста. Таким чином, куди б вам не потрібно було доїхати, наші водії доставлять вас найбільш оптимальним маршрутом і в строк.
  • Гнучка система знижок і конкурентоспроможні ціни. Бізнес таксі повинно бути доступним. Тому, наш сервіс таксі розробив найоптимальніші тарифи і систему бонусів, за допомогою якої кожен може заощадити на поїздці.
  • Комфортні і зручні автомобілі. Ми цінуємо якість і комфорт, тому наш автопарк складається з автомобілів бізнес класу, а саме Toyota Corolla і Camry. Таким чином, кожен може насолодитися комфортною поїздкою за прийнятну вартість. Оптимально, чи не так?

Висновок. Бізнес таксі недорого - це Експрес Таксі, яке поєднує в собі комфорт, зручність, оптимальну вартість поїздки, швидку подачу і пунктуальність. Замовити оптимальне таксі Експрес просто, потрібно лише зв'язатися з диспетчерами за вказаними на сайті телефонами або скористатися формою онлайн замовлення таксі.