Замовлення таксі в Києві з додатка дешевше Завантажити додаток

Завантажте наш додаток таксі на свій смартфон і дізнайтеся, як легко замовити таксі. За допомогою цієї програми ви можете замовити таксі дуже швидко. Наше додаток допоможе вам! Замовте автомобіль онлайн без дзвінків і очікування. Ми можемо допомогти вам заощадити час та гроші.

Завантажити додаток Експрес Таксі з Google Play
Завантажити додаток Експрес Таксі з App Store
Замовити таксі онлайн на сайті
Завантажити додаток Експрес Таксі

Класи нашого таксі в Києві

Однією з багатьох переваг нашої служби є вартість таксі в Києві. На відміну від багатьох перевізників в місті ми не жертвуємо комфортом пасажирів заради зниження ціни. Наші автомобілі регулярно проходять техогляд, а водії - з досвідом і відмінним знанням міста. Лояльні тарифи на таксі в Києві - це Експрес Таксі.

Вартість таксі в Києві на будь-який бюджет

«Економіка повинна бути економною - така вимога часу». Цілком справедливі слова. Не важливо якого статусу автомобіль ви замовили, ви заслуговуєте справедливі ціни на таксі в Києві.

В Експрес таксі є автомобілі різного статусу:

  • економ;
  • стандарт;
  • комфорт;
  • бізнес;
  • преміум.

Загальним для класів автомобілів в нашій службі є винятковий комфорт пасажира. Тобто, якщо ви замовили таксі економ класу, це не означає, що потрібно боятися за власне життя, пересуваючись по місту в старих "жигулях". Приїде чистий, справний автомобіль марки Chevrolet або Nissan. Тарифи в таких автомобілях нижчі, ніж у статусних.

Поїздки в автомобілях бізнес-класу надаються за демократичними цінами. Для цього спеціально розроблена система знижок і бонусів, яка допомагає економити на поїздках.

Експрес Таксі - оптимальне співвідношення ціни та якості!