Замовлення таксі в Києві з додатка дешевше Завантажити додаток

Завантажте наш додаток таксі на свій смартфон і дізнайтеся, як легко замовити таксі. За допомогою цієї програми ви можете замовити таксі дуже швидко. Наше додаток допоможе вам! Замовте автомобіль онлайн без дзвінків і очікування. Ми можемо допомогти вам заощадити час та гроші.

Завантажити додаток Експрес Таксі з Google Play
Завантажити додаток Експрес Таксі з App Store
Замовити таксі онлайн на сайті
Завантажити додаток Експрес Таксі

що ми пропонуємо

Послуги комфорт таксі

Ми створили наше таксі, щоб надавати найбільш надійні та високоякісні послуги в будь-який час і в будь-якому місці. Всі наші водії - професіонали з багаторічним стажем водіння.

Онлайн замовлення таксі
Можливість замовити таксі на сайті через онлайн форму
Попереднє замовлення таксі
Наше таксі забере вас вчасно, в будь-який час доби
Таксі в аеропорт
Довеземо в аеропорт швидко і з комфортом
Таксі з терміналом
Можливість розрахуватися карткою за поїздку

Елітне комфортне таксі - це Експрес таксі! Вам потрібне комфортне та елітне таксі у Києві? Замовте таксі класу комфорт в службі таксі Експрес: (044) 239-15-15, (050) 239-15-15, (096) 239-15-15, (063) 239-15-15. Існує безліч комфортних таксі, які називають своє таксі «елітним», але в багатьох випадках це лише назва. Давайте розберемо, що таке елітне і комфортне таксі і які автомобілі мають право називатися такими.

Таксі комфорт класу в Києві

Таксі можна називати елітним і комфортним, якщо воно відповідає ряду вимог, а саме:

  • Високий рівень комфорту. Під високим рівнем комфорту таксі мається на увазі не тільки зручне сидіння автомобіля, але також і наявність таких функцій як кондиціонер, підігрів сидінь, відмінна шумоізоляція і багато іншого. Якщо вам потрібне саме таке таксі, наша компанія може забезпечити вас транспортним засобом вищого класу.
  • Високий рівень обслуговування. В автомобілі повинна грати саме та музика, яка вам подобатися, повинні бути тільки ввічливі диспетчери, а також досвідчені і приємні водії. Тільки в службі Експрес можна отримати найкраще обслуговування пасажира.
  • Феноменальна швидкість подачі і оптимальний маршрут. Людина, яка вирішила замовити таксі, не повинна довго чекати подачі транспортного засобу. Більше того, вона не повинна витрачати багато часу на поїздку. Завдяки великому автопарку, а також відмінній логістиці, наше таксі приїде максимально швидко і довезе вас найбільш оптимальним маршрутом!
  • Тільки автомобілі преміум класу. Звичайно, всі автомобілі і марки гарні в своєму роді, але в комфортному таксі Києва мають бути тільки марки бізнес рівня. Наприклад, Toyota Corolla.

Висновок очевидний! Компанія Експрес Таксі є не тільки найбільшою транспортною компанією в столиці України, а й компанією, яка з легкістю надасть зручне, презентабельне, комфортне таксі в Києві та Київській області. Замовити автомобіль легко! Скористайтеся одним із зазначених на сайті контактних телефонів або формою онлайн виклику.