Таксі – Київ. Замовити найдешевше таксі в Києві

Таксі (Київ) – одна з найактуальніших та затребуваних послуг в столиці нашої країни. Велике місто диктує свої умови і вимагає беззаперечного підпорядкування своїм правилам, одне з яких – "бути в потрібному місці і в потрібний час".

Ви хочете оперативно і з комфортом доїхати до потрібного місця? Шукаєте недороге таксі? Зверніться в "Експрес-Таксі". Ви робите замовлення таксі – Київ робить крок назустріч.

Жителі Києва, Херсона і Львова вже упродовж багатьох років впізнають автомобілі "Експрес-Таксі" на вулицях свого міста, в аеропортах і на привокзальних площах.

Компанія була заснована в 1999 році і протягом всього часу постійно удосконалювалася. Зараз "Експрес-Таксі" – це єдиний сервіс. До ваших послуг цілодобово 7 днів на тиждень без вихідних працюють наступні служби:

 • служба вантажоперевезень;
 • служба аварійного відкриття замків;
 • найдешевше таксі в Києві;
 • служба вантажного таксі;
 • служба технічної допомоги на дорозі і евакуація автомобілів;
 • служба VIP -перевезень.

Що ж найголовніше для тих, хто користується послугами таксі? Швидше за все, це можливість викликати таксі в Києві дешево, з комфортом і в найкоротші строки. З цим важко посперечатися, чи не так? У "Експрес-Таксі" не сперечаються з клієнтами, а навпаки, намагаються задовольнити їх побажання, надаючи при цьому оптимальний сервіс.

Дешеве таксі в Києві? Тепер це реально!

Напевно, кожному знайома ситуація, коли необхідно викликати таксі (Київ), а усі оператори відповідають, що вільних машин немає. Ми запевняємо Вас, що, подзвонивши в "Експрес-Таксі", Ви не почуєте цих слів. Наш автопарк рівномірно розподіляє усі автомобілі по місту, а водії завжди готові доставити Вас максимально швидко за призначеною адресою.

Ми уважно стежимо за розвитком технічного прогресу і тому оперативно впроваджуємо нові технології і послуги, а також намагаємося максимально відповідати запитам навіть найпримхливіших клієнтів. Ми завжди піклуємося про Ваш комфорт і, звичайно ж, не забуваємо про безпеку наших пасажирів – усі машини і клієнти, що користуються послугами "Експрес-Таксі", застраховані.

"Експрес-Таксі" – це замовлення таксі у Києві швидко, дешево і зручно. Ми маємо багатолітній досвід пасажирських і вантажних перевезень і використовуємо накопичені знання для забезпечення бездоганного сервісу, удосконалюючись рік від року.

Які ж головні переваги компанії "Експрес-Таксі"?

 • Швидко – завдяки оперативному виконанню замовлення і великому автопарку, ми подамо машину в найкоротший строк.
 • Дешево – на усі наші послуги ми надаємо конкурентоздатні ціни.
 • Вигідно – для постійних і корпоративних клієнтів у нас діє гнучка система знижок, особлива дисконтна програма.
 • Надійно – в нашому автопарку виключно надійні і безпечні машини, якими управляють професійні водії.
 • Зручно – Вам пропонується широкий спектр послуг : "Драйвер", "Інкогніто", "Зустріч в аеропорту і на вокзалі".

Замовити дешеве таксі (Київ) – досить таки складне завдання, особливо якщо враховувати ситуацію на дорогах. Але наш колектив готовий з нею впоратися. Ви хочете дізнатися як нам це вдається? Усе дуже просто. Наші водії – професіонали своєї справи. Завдяки гарному знанню міста вони вибирають найоптимальніший маршрут пересування, уникаючи при цьому численні міські затори.

Ритм великого міста вимагає найсучасніших підходів і саме тому ми застосовуємо автоматизовану технологію прийому усіх замовлень. Така система дозволяє ідеально налагодити увесь процес. Крім того, у Вас є можливість замовити найдешевше таксі в Києві онлайн через інтернет, скориставшись спеціальною формою для замовлення таксі, що знаходиться на нашому сайті в спеціальному розділі.

Подорож з "Експрес-Таксі" – це гарантія того, що усі наші пасажири будуть доставлені комфортно і безпечно, а головне за потрібною адресою. Усі наші водії працюють на власних автомобілях і завдяки цьому ми сформували найбільший автопарк в Україні. Крім того, в нашому розпорядженні власне СТО, за допомогою якого усі наші машини проходять технічний огляд і завжди відповідають усім технічним нормам.

Якщо Ви вирішили замовити найдешевше таксі в Києві, то наша компанія із задоволенням готова прийняти і виконати Ваше замовлення. Викликати таксі Києва можна за телефонами: (044) 239-15-15, (050) 239-15-15, (096) 239-15-15, (063) 239-15-15.

(044 | 050 | 096 | 063) 239-15-15

Диспетчерська служба

Адрес

Московский проспект
Московский проспект
Украина, Киев
Украина, Київ
дом 32
дом 35

Години роботи

Monday - Friday
365 днів у році
09:00 - 17:00 (GMT 0)
Сім днів на тиждень
New item
Цілодобово 24/7