ЗАМОВЛЕННЯ З ДОДАТКА ДЕШЕВШЕ

Завантажити додаток

Завантажте наш додаток таксі на свій смартфон і дізнайтеся, як легко замовити таксі. За допомогою цієї програми ви можете замовити таксі дуже швидко. Наш додаток допоможе вам! Замовте автомобіль онлайн без дзвінків і очікування. Ми можемо допомогти вам заощадити час і гроші.

ПослугиПослуги

Експрес Таксі

Виберіть відповідний клас авто

Бюджетний клас авто для тих, кому важлива ціна. Недорого і кофортно
Доступне таксі стандартного класу - недорого і зручно
Ми раді надати Вам авто підвищеного комфорту
Машини з сучасним оснащенням і високим рівнем комфорту
Преміум авто для максимально комфортної поїздки

Послуги таксі від Експрес Таксі – це завжди швидко, якісно і недорого. Існує безліч послуг таксі і не всі вони полягають в банальному перевезенні пасажирів з точки “А” в точку “Б”. Експрес Таксі надає широкий спектр послуг цілодобово, сім днів на тиждень і у свята.

Види послуг таксі від Експрес Таксі:

  • Таксі Київ цілодобово. Компанія Експрес Таксі надає послуги з перевезення пасажирів у Києві та Київській області, щоб замовити таксі Київ, необхідно лише зв’язатися з нашими диспетчерами, вказати бажаний тариф і уточнити местоназначення.
  • Послуга таксі “Драйвер”. Ця таксі послуга в нагоді водіям, які з тієї чи іншої причини не можуть сісти за кермо і не можуть залишити свій транспортний засіб у місці перебування.
  • Послуга таксі “Інкогніто”. Це незамінна послуга таксі для тих, хто з різних причин хоче приховати те, що він їде на таксі. Замовити таксі Київ “Інкогніто” просто, потрібно викликати таксі за вказаними на сайті телефонами і сказати, що вам потрібно таксі інкогніто. В результаті чого, буде поданий звичайний автомобіль, без шашечок і будь-яких інших ознак таксі.
  • Корпоративне таксі від Експрес Таксі. Ще одна незамінна таксі послуга, яка користується попитом серед компаній і фірм, що піклуються про своїх співробітників. Якщо вашим співробітникам потрібно швидке і комфортне таксі, слід замовити корпоративне таксі.
  • Таксі на весілля або свято. Дні народження, весілля та інші урочистості супроводжуються необхідністю перевезення великої кількості людей. В такому випадку доцільно замовити таксі для свят за спеціальним тарифом від Експрес Таксі.
  • Кур’єрська доставка таксі. Потрібно передати документи або бандероль, але замовляти пересилання занадто довго? Не біда! Кур’єрська доставка таксі зробить все швидко і точно в строк.
  • Зустріч в аеропорту та на вокзалі. Приїхала рідня або діловий партнер, але немає часу зустріти? Замовте таксі послугу “Зустріч в аеропорту” або “Зустріч на вокзалі”!

Висновок. Існує безліч видів послуг таксі, від перевезення пасажирів до передачі документів і зустрічі в аеропорту. Скористатися послугами таксі нашої компанії означає довіритися професіоналам.