ЗАМОВЛЕННЯ З ДОДАТКА ДЕШЕВШЕ

Завантажити додаток

Завантажте наш власний додаток таксі на свій смартфон і дізнайтеся, як легко замовити таксі. За допомогою цієї програми ви можете замовити таксі дуже швидко. Наш додаток допоможе вам! Замовте автомобіль онлайн без дзвінків і очікування. Ми можемо допомогти вам заощадити час і гроші.

Бізнес класБізнес клас

Експрес Таксі
ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

Популярні послуги

Ми створили наше таксі, щоб допомогти вам знайти найбільш надійні та високоякісні послуги таксі в будь-який час і в будь-якому місці. Всі наші водії в професіонали з багаторічному стажем водіння.

Бізнес таксі в Києві

Бізнес таксі – це Експрес Таксі. Замовити бізнес таксі в Києві: (044) 239-15-15, (050) 239-15-15, (096) 239-15-15, (063) 239-15-15. Викликати бізнес таксі можна і за допомогою форми онлайн замовлення таксі. Потрібно комфортне таксі за низькою вартістю? Необхідна швидка подача таксі? Тоді замовте Експрес Таксі!

Бізнес таксі Київ – це таксі в Києві, яке поєднує в собі низьку вартість поїздки, високу якість обслуговування, пунктуальність, а також високий рівень комфорту. Таким таксі є Експрес Таксі. Наше таксі надає послуги перевезень пасажирів у Києві та Київській області вже багато років і за цей період часу ми зарекомендували себе, як надійна, доступна, комфортна і пунктуальна служба таксі.

Чому Експрес Таксі – це бізнес таксі в Києві:

  1. Грамотна логістика і правильне розміщення автомобілів. Наші автомобілі розміщені в Києві та Київській області так, що незалежно від вашого місця розташування подача автомобіля буде максимально швидкої і в найкоротші терміни.
  2. Великий автопарк таксі. Велика кількість автомобілів гарантує те, що кияни і гості столиці не почують від нас «вибачте на даний момент вільних автомобілів немає».
  3. Досвідчені водії. В службу таксі Експрес Таксі наймаються водії з досвідом і відмінним знанням міста. Таким чином, куди б вам не потрібно було доїхати, наші водії доставлять вас по самому оптимальному маршруту і точно в строк.
  4. Гнучка система знижок і конкурентно-здатні ціни. Бізнес таксі повинно бути доступним. Тому, наш сервіс таксі розробив найоптимальніші тарифи і систему бонусів, за допомогою якої кожен може заощадити на поїздці.
  5. Комфортні і зручні автомобілі. Ми цінуємо якість і комфорт, тому наш автопарк складається з автомобілів бізнес класу, а саме Toyota Corolla і Camry. Таким чином, кожен може насолодитися комфортною поїздкою за прийнятну вартість.

Висновок. Бізнес таксі Київ – це Експрес Таксі, яке поєднує в собі комфорт, зручність, оптимальну вартість поїздки, швидку подачу і пунктуальність. Замовити таксі Експрес просто, потрібно лише зв’язатися з диспетчерами за вказаними на сайті телефонами або скористатися формою онлайн замовлення таксі.