ЗАМОВЛЕННЯ З ДОДАТКА ДЕШЕВШЕ

Завантажити додаток

Завантажте наш додаток таксі на свій смартфон і дізнайтеся, як легко замовити таксі. За допомогою цієї програми ви можете замовити таксі дуже швидко. Наш додаток допоможе вам! Замовте автомобіль онлайн без дзвінків і очікування. Ми можемо допомогти вам заощадити час і гроші.

Стандарт классСтандарт класс

Експрес Таксі
Що ми пропонуємо

Популярні послуги

Ми створили наше таксі, щоб допомогти вам знайти найбільш надійні та високоякісні послуги таксі в будь-який час і в будь-якому місці. Всі наші водії в професіонали з багаторічному стажем водіння.

Таксі стандартного класу в Києві

Таксі стандарт від Експрес таксі – це доступно, комфортно і швидко. Замовити стандарт таксі можна по одному з телефонів таксі: (044) 239-15-15, (050) 239-15-15, (096) 239-15-15, (063) 239-15-15. Що таке стандарт таксі? Це комфортабельне, технічно обслужене, швидке таксі за прийнятну ціну. Звичайно, у всіх таксомоторних компаній є таксі стандарт класу, але чому потрібно викликати таксі Києва саме в Експрес Таксі? Відповідь проста, і вона полягає в незаперечних переваги нашої компанії.

До достоїнств і переваг Експрес Таксі ставитися:

  • Високий рівень стандарт таксі. Якщо в інших сервісах таксі стандартом вважаються автомобілі марки Daewoo або Dacia, то у нас стандартом таксі вважається Автомобілі Toyota Corolla, Toyota Avensis, Skoda Octavia, Mitsubishi Lancer, Mazda 6.
  • Оптимальні ціни і маршрути. За роки роботи в сфері надання послуг таксі, наша компанія пропрацювала найоптимальніші маршрути по Києву та Київській області. Крім того, з метою зниження вартості таксі нами була розроблена гнучка тарифна сітка і бонуси. Таким чином, у кожного є можливість замовити таксі стандарт класу Експрес Таксі і не переплачувати.
  • Максимально швидка подача. Грамотна логістика, великий автопарк, досвідчені водії є гарантом того, що наше таксі Києва приїде в максимально швидкі терміни, в якої б точки міста або області ви не знаходилися.

Викликати таксі стандарт в Експрес Таксі легко і зручно. Для цього можна використовувати телефони, вказані на сайті. Також, можна замовити таксі онлайн за допомогою онлайн форми або ж встановити мобільний додаток для виклику