СПІВРОБІТНИЦТВО З КОМПАНІЄЮ «ЕКСПРЕС-ТАКСІ»

Партнерам і клієнтам: 

Найефективнішим способом реклами в таксі є розміщення різної поліграфічної продукції в салоні автомобіля. Це можуть бути всілякі візитки, буклети і флаєри, які здатні привернути увагу сумуючого пасажира під час тривалих поїздок.

Ми співпрацюємо з багатьма типографіями і маємо можливість надрукувати будь-яку рекламу за доступними цінами. Можливий друк двосторонніх візиток, флаєрів, сірників, магнітів або ж буклетів. З одного боку буде розташована інформація про наше таксі, з іншого – про Ваші послуги та товари. Частина рекламної продукції буде поширена нашими водіями, а інша частина – у Вашій організації. У випадку з великими тиражами ми можемо запропонувати Вам варіант розповсюдження рекламної продукції на вулицях Києва, по поштових скриньках, в метро або маршрутках.

У наші дні, під час сформованої економічної ситуації, питання про рекламу стоїть дуже гостро, і кожен рекламодавець намагається заощадити на ній. І наша компанія зможе  допомогти Вам у цьому. Ми готові розглянути всі можливі варіанти для співпраці з кожним відгукнувшимся партнером.

Організаціям: 

Організація, яка обере співпрацю з нами, отримує можливість користуватися послугами нашого таксі для поїздок по Києву, обслуговування зустрічей або корпоративних заходів, доставки документів і проведення ділових поїздок. Крім того, особлива увага приділяється проводам та зустрічам Ваших гостей, партнерів або співробітників в аеропорту Бориспіль, ж/д і авто вокзалах.

Серед переваг договірної основи можна відзначити:

  • надання розширеного звіту про виконані поїздки;
  • всі види транспортних послуг: доставка, драйвер, таксі в аеропорт та інше;
  • гнучка дисконтна програма для всіх наших партнерів;
  • обслуговування корпоративних заходів, банкетів і конференцій;
  • проводи та зустрічі гостей (партнерів) Вашої компанії;
  • розрахунок оптимальних маршрутів і супровід пасажирів;
  • готівкова та безготівкова форма оплати.