Мобільний додаток таксі


Безліч людей, щодня користуються послугами служб таксі. Тому наша служба «Експрес таксі» постійно працює не тільки над забезпеченням високого рівня комфорту під час поїздки, а й над зручністю оформлення замовлення таксі. Якщо у вас немає можливості здійснити дзвінок в нашу службу, але є вихід в мережу Інтернет, ви можете оформити замовлення на нашому сайті. Однак ще більш зручним буде використовувати мобільний додаток таксі «Express Taxi». Всього декілька кліків на вашому смартфоні, і потрібний вам автомобіль буде викликаний, а через 15 хв прибуде до вас. Завантажити безкоштовно мобільний додаток таксі можна з нашого сайту, перейшовши за посиланнями, які вказані на сайті.

Ефективність використання мобільного додатку ви відчуєте відразу після того, як спробуєте. Особливо це зручно для людей, які відчувають дискомфорт при спілкуванні з незнайомими людьми, в даному випадку - при дзвінку в диспетчерську службу. Тепер в цьому не буде потреби. Крім того, програма дозволяє здійснити розрахунок вартості поїздки по тарифам, які діють на даний момент. Завдяки цьому, ви завжди можете спланувати свій бюджет. Зручним також є оформлення попереднього замовлення, яке виконається у вказаний вами час. Наприклад, якщо вам необхідно бути на вокзалі в потрібний час, то оформивши замовлення завчасно, ви можете бути впевнені в подачі авто. Вам не доведеться в поспіху обдзвонювати всі можливі служби таксі в пошуках вільної машини.

Завантажити мобільний додаток «Express Taxi» для Андроїд можна, скориставшись пошуком в сервісі «Play Market». Завантаження мобільного додатку та його встановлення не складе труднощів. Від вас будуть потрібні мінімальні навички роботи із смартфоном.

Для оформлення замовлення необхідно вказати дані поїздки. Не забудьте вказати час, на який потрібно подати автомобіль. У додатку ви можете замовити будь-яку з наших послуг.

Мобільний додаток таксі «Express Taxi» існує для двох операційних систем - iOS та Android. Тому не залежно від того який у клієнта смартфон. Ви завжди зможете встановити додаток таксі.

Власники Android можуть завантажити безкоштовно додаток таксі, перейшовши за прямим посиланням:
https://play.google.com/store/apps/taxi.express

Для владельцев iOS:
https://itunes.apple.com/ua/app/express-taxi/

«Експрес Таксі» - це кращий мобільний додаток таксі в Києві!

(044 | 050 | 096 | 063) 239-15-15

Диспетчерська служба

Адреса

Україна, Київ
Україна, Київ
проспект Степана Бандери
проспект Степана Бандери
буд 32
буд. 32

Години роботи

Monday - Friday
365 днів у році
09:00 - 17:00 (GMT 0)
Сім днів на тиждень
New item
Цілодобово 24/7