Економ таксі Київ від Експрес Таксі - швидко, доступно, комфортно: (044) 239-15-15, (050) 239-15-15, (096) 239-15-15, (063) 239-15-15. Замовити економ таксі Київ за доступною ціною без втрати комфорту поїздки можна тільки в Експрес Таксі. Економ таксі Київ - це послуга від Експрес Таксі, за допомогою якої кожен може замовити недороге таксі в Києві і насолодитися комфортною поїздкою одночасно. Суть послуги економ таксі полягає в тому, що на виїзд приїжджає звичайний, але комфортний автомобіль, а саме: Сhevrolet Aveo, Сhevrolet Lacetti, Nissan Almera, Mazda 3. Звернемо вашу увагу, що замовити таксі Київ економ в Експрес Таксі набагато вигідніше, ніж в інших службах таксі. Як показує практика, в інших службах таксі при замовленні послуги економ таксі в Києві, пасажир отримує старий і гнилий Daewoo Lanos, а то і розбитий Жигулі.

Але Експрес Таксі є сервісом таксі бізнес класу. Тому, замовивши таксі економ Київ в нашому сервісі, багато клієнтів приємно дивуються, так як замість старого і незручного автомобіля приїжджає охайне, зручне і повністю технічно обслугований транспортний засіб. У той же час, вартість економ таксі набагато нижче вартості таксі по тарифу стандарт або бізнес. У цьому можна переконається, самостійно прорахувавши вартість поїздки з допомогою форми онлайн замовлення таксі, яка знаходиться на нашому сайті, а також за допомогою мобільного додатку, який також можна завантажити на сайті сервісу таксі Експрес Таксі.

Якщо вам потрібно швидко і комфортно вирушити в дорогу за невелику вартість, рекомендуємо замовити економ таксі Київ в нашому сервісі. Існує три способи зробити замовлення: зв'язатися з диспетчером за допомогою зазначених на сайті телефонів; замовити таксі онлайн за допомогою форми замовлення таксі економ Київ; скачати мобільний додаток Експрес Таксі.

 

Замовити таксі онлайн

(044 | 050 | 096 | 063) 239-15-15

Диспетчерська служба

Адреса

Україна, Київ
Україна, Київ
проспект Степана Бандери
проспект Степана Бандери
буд 32
буд. 32

Години роботи

Monday - Friday
365 днів у році
09:00 - 17:00 (GMT 0)
Сім днів на тиждень
New item
Цілодобово 24/7