Технічна допомога та евакуація авто

На дорозі автомобілістам може знадобитися технічна допомога. Тому, компанія Експрес Таксі надає не тільки послуги таксі в Києві, а й технічну допомогу на дорозі, а також евакуацію автомобілів. Звичайно, завжди можна викликати евакуатор в Києві. Але, якщо сів акумулятор, пробилося колесо або просто не заводиться автомобіль, доцільніше замовити технічну допомогу на дорозі та в найкоротші терміни вирушити в дорогу на своєму автомобілі.

На сьогоднішній багато компаній надають послугу техдопомогу цілодобово, але краще звернутися в Експрес Таксі, так як:

  • Експрес Таксі - професійна технічна допомога Київ. У нашому сервісі працюють тільки досвідчені фахівці. Таким чином, цілодобова технічна допомога здійсниться максимально якісно і швидко. У свою чергу, це означає якнайшвидше усунення проблем з автомобілем.
  • Наша цілодобова технічна допомога недорога. На відміну від інших сервісів, наші послуги надаються за дуже вигідними і конкурентно-здатним цінами. Отже, ціна на технічну допомогу цілодобово буде цілком прийнятною, що сприятливо позначиться на вашому бюджеті.
  • Швидка і якісна автомобільна технічна допомога. Завдяки великій кількості автомобілів техдопомоги в Києві, а також грамотної логістики, автомобільна технічна допомога приїде максимально швидко і виконає роботу в найкоротші терміни.
  • Є можливість евакуації автомобіля. На превеликий жаль, але іноді трапляються такі ситуації, коли автомобіль вже занадто зламався і технічна допомога тут не допоможе. Залишається лише єдиний варіант - евакуація автомобіля з місця поломки. Але і на цей випадок Експрес Таксі все передбачив, так як наша компанія може здійснити евакуацію будь-якого транспортного засобу.

Висновок. Якщо на дорозі трапилась неполадка і потрібна технічна допомога Київ, необхідно відразу ж звернутися в компанію Експрес Таксі і отримати швидку техдопомогу в Києві та Київській області. Зробити замовлення дуже просто, потрібно лише зв'язатися з диспетчерами за вказаними на сайті телефонами.

Замовити технічну допомогу онлайн

(044 | 050 | 096 | 063) 239-15-15

Диспетчерська служба

Адреса

Україна, Київ
Україна, Київ
проспект Степана Бандери
проспект Степана Бандери
буд 32
буд. 32

Години роботи

Monday - Friday
365 днів у році
09:00 - 17:00 (GMT 0)
Сім днів на тиждень
New item
Цілодобово 24/7