Замовити таксі в Києві легко, але яку машину вибрати для таксі найкраще? Питання це не просте, тому служба таксі Київ Express Taxi вирішила розібратися в цьому питанні і поділитися з вами слушними порадами про те, яку машину вибрати для таксі.

Почати слід з того, що різновид автомобілів в таксі дуже великий, так як їх ділять за класами і кузовом. Наприклад, якщо вам потрібно замовити елітне таксі Київ, то швидше за все слід звернути свій погляд на таксі бізнес класу. Як правило, до автомобілів цього класу належать дорогі, комфортні, респектабельні легкові автомобілі. Наприклад, Toyota Corolla. З цим визначилися, якщо потрібно замовити елітне таксі бізнес класу, то слід вибрати таксі «Бізнес». А що з іншими видами таксі?

Яку машину вибрати для таксі виходячи з потреб:

  • Економ таксі дозволить заощадити і дістатися до потрібного місця, але доведеться трохи поступитися в комфорті. Зате, зекономите гроші.
  • Таксі універсал є ідеальним варіантом для пасажирів, якім потрібно перевезти з собою багато валіз і різного роду багажу, в тому числі і домашніх вихованців.
  • Вантажне таксі дасть можливість перевезти не тільки людей, а й великі предмети у вигляді холодильника, меблів і так далі.
  • Потрібно перевезти багато людей одним холодом? Замовте мінівен таксі і вирушайте в дорогу всією компанією.

От і все. Тепер ви знаєте, яку машину вибрати для таксі і який тариф вибрати при замовленні таксі Київ. Нагадаємо, що викликати таксі Експрес, можна за допомогою зазначених на сайті телефонів, форми онлайн замовлення, а також мобільного застосування для виклику таксі.

 

Замовити таксі онлайн

(044 | 050 | 096 | 063) 239-15-15

Диспетчерська служба

Адреса

Україна, Київ
Україна, Київ
проспект Степана Бандери
проспект Степана Бандери
буд 32
буд. 32

Години роботи

Monday - Friday
365 днів у році
09:00 - 17:00 (GMT 0)
Сім днів на тиждень
New item
Цілодобово 24/7