Універсал таксі Київ-це спеціальна послуга від сервісу таксі Експрес Таксі. Суть універсал таксі Київ полягає в тому, що на виклик таксі приїжджає автомобіль класу універсал, а не хетчбек або седан. Завдяки спеціальним тарифом універсал таксі в Києві, кожен може замовити таксі в Києві і з комфортом перевезти негабаритні речі.

 

Причин викликати саме таксі універсал Київ багато, але найпоширенішими і популярними є:

  • Якщо вирушаєте з дітьми на прогулянку, вам потрібен таксі Київ універсал. Як показує практика, прогулянка з маленькими дітьми супроводжується певними труднощами. Наприклад, якщо ви вирішили погуляти по місту з маленькою дитиною, то куди ви дінете коляску? Правильно! Зробите замовлення і викличте таксі універсал по Києву.
  • Везете з собою багато багажу, тоді замовте таксі Київ універсал! Сумки, саквояжі, гардероб на весь відпустку можуть не вміститися в таксі класу седан або хетчбек. Тому, рекомендуємо викликати універсал таксі в Києві і за одну поїздку перевести весь свій багаж.
  • Потрібно перевезти негабаритні матеріали. Якщо затіяли будівництво або ремонт, то в більшості випадків викликають вантажні перевезення. Але, що робити, якщо потрібно перевезти пару красивих штор і карнизів до них? Звичайно ж, викликати універсал таксі Київ.

Виходячи з вищевикладеного, причин замовити таксі Київ універсал багато і зробити це краще в нашому сервісі таксі, так як Експрес Таксі - це надійність, оптимальні ціни, комфорт і зручність, а також високий рівень професіоналізму.

 

Замовити таксі онлайн

(044 | 050 | 096 | 063) 239-15-15

Диспетчерська служба

Адреса

Україна, Київ
Україна, Київ
проспект Степана Бандери
проспект Степана Бандери
буд 32
буд. 32

Години роботи

Monday - Friday
365 днів у році
09:00 - 17:00 (GMT 0)
Сім днів на тиждень
New item
Цілодобово 24/7