Таксі мікроавтобус викликають на той випадок, якщо з'явилася необхідність перевезти швидко і одночасно велику кількість людей. Наприклад, замовити таксі мікроавтобус доцільно в разі організації дня народження на природі, весілля, корпоративу. Навіщо викликати кілька транспортних засобів, якщо є можливість замовити таксі мікроавтобус в службі таксі Експрес Таксі? Правильно! Нема чого! Тому, таксомоторна компанія Експрес Таксі пропонує скористатися послугою таксі мікроавтобус Київ. Звичайно, існують і інші служби таксі в столиці, які надають такі послуги, але краще звернутися до нас.

Ключові причини скористатися таксі мікроавтобус в нашому таксі:

  • Подача транспортного засобу відбувається максимально швидко. Завдяки правильній розстановці автомобілів по всій столиці України, а також великій кількості автомобілів в автопарку, вашої компанії не доведеться довго чекати викликаний мікроавтобус таксі.
  • Зручно і комфортно. Перевозити більшу кількість людей завжди незручно, так як доводиться використовувати кілька транспортних засобів. У той же час, якщо викликати таксі мікроавтобус, то всіх своїх гостей або колег можна доставити в потрібне місце «одним махом».
  • Оптимальні тарифи і маршрути. Наші висококваліфіковані водії відвезуть вас в потрібне місце по самому оптимальному і короткому шляху, а вартість таксі мікроавтобус порадує гаманець.

Виходячи з вищевикладеного, таксі мікроавтобус Київ є зручною послугою від Експрес Таксі і відмінним способом доставити велику кількість гостей, колег, клієнтів в потрібне місце. Щоб замовити мікроавтобус, необхідно набрати один з номерів таксі, які вказані на сайті або ж скористатися онлайн формою заявки, клікнувши на кнопку внизу.

 

Замовити таксі онлайн

(044 | 050 | 096 | 063) 239-15-15

Диспетчерська служба

Адреса

Україна, Київ
Україна, Київ
проспект Степана Бандери
проспект Степана Бандери
буд 32
буд. 32

Години роботи

Monday - Friday
365 днів у році
09:00 - 17:00 (GMT 0)
Сім днів на тиждень
New item
Цілодобово 24/7