Таксі по безналу замовити просто з Експрес таксі: (044) 239-15-15, (050) 239-15-15, (096) 239-15-15, (063) 239-15-15. Потрібна оплата таксі картою? Замовте таксі по безналу в службі таксі Експрес Таксі! Приємні тарифи, швидка подача, комфортні автомобілі!

Таксі по безналу є зручною послугою від служби таксі Експрес таксі. За допомогою послуги таксі по безналу Київ, можна не переживати за те, що може не вистачити готівки для розрахунку за таксі. Закінчилась готівка? Гроші є тільки на банківській картці, а часу на похід в найближчій банкомат немає? Тоді замовте таксі по безналу в Експрес Таксі і оплатіть поїздку банківською картою! Якщо потрібна оплата таксі картою, замовте таксі Київ в нашому сервісі і уточніть, що потрібно таксі по безналу.

Звичайно, існують і інші сервіси таксі, де може здійснюватися оплата таксі картою, але Експрес Таксі має низку незаперечних переваг, а саме:

  1. Бистра подача автомобіля. Завдяки грамотному розташуванню автомобілів по всьому Києві, викликане таксі приїде в найкоротші терміни, оскільки швидше за все воно вже десь поруч. Таким чином, у кожного є не тільки здійснити замовлення таксі оплата картою, а й відправитися в шлях в найкоротші терміни, що дуже важливо, якщо ви поспішаєте.
  2. Різноманіття автопарку. В автопарку Експрес Таксі є різні автомобілі на будь-який випадок. Потрібно таксі бізнес класу для поїздки на ділову зустріч? Воно у нас є. Потрібен мінівен або мікроавтобус для перевезення великої кількості людей? Воно у нас є. Таким чином, звернувшись в наш сервіс таксі, ви отримуєте таксі з оплатою по карті і великий вибір автомобілів.
  3. Великий досвід і рівень професіоналізму. Замовивши таксі з оплатою по карті в Експрес Таксі, можна бути впевненим також і в тому, що поїздка з точки «А» в точку «Б» відбудеться по самому оптимальному маршруту, а водій не заважатиме і настирливо розповідати не смішні анекдоти.

Безготівковий розрахунок з кожним роком стає все популярнішим і популярнішим, так як це швидко, зручно і безпечно. Отже, оплата таксі картою - це не НОУ ХАУ, а буденність і комфорт пасажира. В той же час, вибирати таксі слід найкраще, яким є Експрес таксі! Щоб замовити таксі по безналу в Києві потрібно лише скористатися зазначеними на сайті телефонами або ж оформити заявку онлайн за допомогою форми онлайн замовлення або мобільного додатка.

Замовити таксі онлайн

(044 | 050 | 096 | 063) 239-15-15

Диспетчерська служба

Адреса

Україна, Київ
Україна, Київ
проспект Степана Бандери
проспект Степана Бандери
буд 32
буд. 32

Години роботи

Monday - Friday
365 днів у році
09:00 - 17:00 (GMT 0)
Сім днів на тиждень
New item
Цілодобово 24/7