Економ таксі Київ - це Експрес Таксі. Наш сервіс таксі надає послуги економ таксі Київ, але без втрати комфорту. У нас великий автопарк автомобілів на будь-який смак і колір. Таким чином, якщо вам потрібна просте, але комфортне таксі в Києві за невеликі гроші, ми його надамо. Замовити недороге таксі в Києві просто, для цього скористайтеся формою онлайн замовлення таксі, виберіть «Клас» і поставте галочку навпроти «Економ».

Ось і все, що потрібно щоб замовити таксі в Києві недорого. До таксі економ класу відносяться такі моделі автомобілів: Сhevrolet Aveo, Сhevrolet Lacetti, Nissan Almera, Mazda 3.   У більшості сервісів таксі вищевказані моделі відносяться до класу стандарт, але не у нас. Таким чином, ви можете викликати таксі економ Київ і відправитися в шлях на цілком комфортному і діловому автомобілів. Чому економ таксі Київ потрібно замовити в Експрес Таксі:

  1. Великий автопарк і грамотна логістика. Завдяки великій кількості автомобілів в автопарку, а також правильному їх розташуванню по Києву та Київській області, вам не доведеться довго чекати економ таксі.
  2. Надійні автомобілі і досвідчені водії. Замовити економ таксі Київ у нас, ви можете розраховувати на досвідченого водія і зручний технічно справний транспортний засіб. Всі наші водії проходять ретельний відбір, а машини проходять техогляди.
  3. Можна замовити онлайн і прорахувати вартість. Наш сервіс таксі завжди прагнить стати кращим. Саме з цієї причини була розроблена онлайн форма заявки, а також спеціальний мобільний додаток для смартфонів, яке можна завантажити на нашому сайті.

Існує багато сервісів таксі, які надають таксі економ Київ, але, якщо вам потрібно не тільки недороге, але і зручне, і швидке таксі з досвідченим водієм, рекомендуємо скористатися послугами нашого сервісу таксі.  

Замовити таксі онлайн

(044 | 050 | 096 | 063) 239-15-15

Диспетчерська служба

Адреса

Україна, Київ
Україна, Київ
проспект Степана Бандери
проспект Степана Бандери
буд 32
буд. 32

Години роботи

Monday - Friday
365 днів у році
09:00 - 17:00 (GMT 0)
Сім днів на тиждень
New item
Цілодобово 24/7