Послуги таксі дуже поширені в столиці, так як цей вид громадського транспорту має низку переваг, а саме: можна замовити в будь-який час доби, доставляє з будь-якої точки міста, комфортно їхати, не потрібно штовхатися і чекати. Тому, одним з найпоширеніших громадських транспортів в Києві є таксі.

Таксі в Києві замовити не складно, так як в столиці працюють десятки сервісів таксі і ще більше приватних перевізників, так званих «Бомбил». У той же час, знайти таксі Київ недорого і одночасно комфортне дуже складно. Справа в тому, що таксі Київ дешево можна знайти тільки серед сервісів таксі, які працюють з низькоякісними або старими автомобілями. Отже, якщо є необхідність замовити таксі в Києві бізнес класу, яке б відрізнялося зручністю та комфортом, необхідно неабияк витратитися. Як правило, для цього моніторять ринок, підписуються на акції, замовляють таксі на декілька людей, просять знижку і так далі. Експрес Таксі є винятком, так, як тільки в нашому сервісі таксі можна замовити таксі Київ недорого і відправитися в дорогу на комфортабельному таксі бізнес класу. Щоб викликати таксі Київ недорого потрібно лише скористатися одним з трьох способів:

  • Замовити недороге таксі в Києві по телефону. Щоб отримати таксі Київ дешево потрібно лише подзвонити по одному з контактних номерів телефону, які знаходяться на нашому сайті і вказати ваше місцезнаходження та адресу призначення.
  • Викликати таксі недорого онлайн. Викликати таксі онлайн в Києві, можна перейшовши за вказаним URL і заповнивши невелику анкету.
  • Замовити таксі онлайн в Києві за допомогою програми. Компанія Експрес Таксі для зручності клієнтів спеціально розробила мобільний додаток для замовлення таксі онлайн. Щоб ним скористатися, необхідно лише завантажити і встановити додаток для виклику таксі на свій смартфон. Слід зазначити, що за допомогою цієї програми ви зможете не тільки замовити таксі онлайн, але і відстежувати місцезнаходження викликаного таксі.

От і все. Тепер ви знаєте, як замовити таксі Київ недорого і що для цього потрібно. Звернемо вашу увагу, що сервіс таксі Експрес Таксі постійно проводить різноманітні акції, а також робить знижки на послуги таксі своїм постійним клієнтів. Таким чином, щоб отримати таксі Київ дешево, необхідно стати нашим постійним клієнтом.

Заказать такси онлайн

(044 | 050 | 096 | 063) 239-15-15

Диспетчерська служба

Адреса

Україна, Київ
Україна, Київ
проспект Степана Бандери
проспект Степана Бандери
буд 32
буд. 32

Години роботи

Monday - Friday
365 днів у році
09:00 - 17:00 (GMT 0)
Сім днів на тиждень
New item
Цілодобово 24/7