Корпоративним клієнтам

Київ - це бізнес столиця України, тому багатьом може знадобитися корпоративне таксі. Що таке корпоративне таксі? Корпоративне таксі по Києву - це унікальна послуга для фірм, компаній і підприємств забезпечити своїх співробітників комфортним, зручним і пунктуальним таксі бізнес класу. Сервіс таксі Експрес Таксі надає широкий спектр послуг таксі, в тому числі і таксі для корпоративних клієнтів.

Звичайно, існує багато сервісів, в яких можна замовити корпоративне таксі, але наш сервіс має перевагу, а саме:

  • Замовити корпоративне таксі недорого. Компанія Експрес розробила спеціальні тарифи і бонуси для корпоративних клієнтів, тому користуватися таксі корпоративне вигідно і недорого.
  • Експрес таксі - таксі бізнес класу. Автопарк служби таксі може порадувати навіть найвимогливіших клієнтів, так як у нас виключно таксі бізнес класу. Таким чином, замовивши корпоративне таксі, можна відправитися як додому, так і на ділову зустріч.
  • Пунктуальне таксі - це Експрес Таксі. Завдяки грамотної логістиці та великій кількості автомобілів по всьому Києву, таксі корпоративним клієнтам ніколи не спізнюється і приїжджає завжди вчасно. Таким чином, таксі для корпоративних клієнтів - це ідеальний спосіб отримати швидку подачу автомобіля і відправитися на ділову зустріч.

Висновок. Таксі корпоративним клієнтам - це зручне, пунктуальне і недороге таксі, яке забезпечить комфортною поїздкою в Києві. За допомогою корпоративного таксі, можна відправитися, як на ділову зустріч, так і на роботу. Викликати таксі Київ легко, потрібно лише скористатися контактними телефонами, які розміщені на сайті або встановити мобільний додаток для виклику таксі.

Заказать такси онлайн

(044 | 050 | 096 | 063) 239-15-15

Диспетчерська служба

Адреса

Україна, Київ
Україна, Київ
проспект Степана Бандери
проспект Степана Бандери
буд 32
буд. 32

Години роботи

Monday - Friday
365 днів у році
09:00 - 17:00 (GMT 0)
Сім днів на тиждень
New item
Цілодобово 24/7