Водій на авто компанії

Водій на авто компанії

Компанія Експрес Таксі входить в ТОП-3 лідерів в сфері надання послуг таксі в Києві та Київській області. У зв’язку з постійним розширенням автопарку і збільшенням клієнтської бази, у нас відкрита вакансія водій таксі на автомобіль підприємства і вакансія водій таксі зі своїм авто. Вам потрібна робота водія Київ в стабільній компанії? У вас вже була робота водієм, але ви хочете перейти в надійну компанію і отримувати високі доходи? Тоді наша вакансія водій Київ для Вас! Звернемо увагу на те, що у нас є і інша робота Київ!

КОГО МИ ШУКАЄМО

В першу чергу, нам потрібні водії таксі на авто підприємства, а також водія зі своїм автомобілем. Потрібна робота в Києві? Звертайтеся до нас! Вимоги до кандидата на вакансію водій таксі в Києві: стаж водіння від 3 років по Києву,

  • знання міста (обов’язково),
  • серйозне ставлення до роботи,
  • охайний зовнішній вигляд.

Якщо робота в Києві вам підходить, і ви відповідаєте вимогам вакансії водія таксі, ми можемо вам запропонувати:

  • Графік роботи: 2/2 (короткі, довгі зміни);
  • Комфортні умови: Нові Автомобілі Toyota Corolla, Toyota Camry. Всі машини з робочими кондиціонерами, що немало важливо при жаркій і спекотної погоди, щоденна мийка автомобілів;
  • Стабільний дохід від 15000 гривень; Можливість отримувати замовлення по GPS координатам вашого авто (подання не більше 1-2 км) Безкоштовне навчання для початківців водіїв таксі в Києві.

Місце розташування наших автопарків: Оболонь, Севастопольська пл., Ленінградська пл.

Потрібна робота в Києві водій і стабільних дохід? Тоді поспішіть відгукнутися і отримаєте свою роботу у великій, стабільній компанії! З усіх питань звертайтесь за телефоном: +38 (050) 367-53-29 (Марина). Робота в Експрес Таксі – це стабільність, високі заробітки і комфорт!

Зв'язатись з HR відділом

Ф.І.О.(*)
Стаж водіння, років(*)
Контактний телефон(*)