замовити з додатку дешевше

Завантажити додаток

Завантажте наш додаток таксі на свій смартфон і дізнайтеся, як легко замовити таксі. За допомогою цієї програми ви можете замовити таксі дуже швидко. Наш додаток допоможе вам! Замовте автомобіль онлайн без дзвінків і очікування. Ми можемо допомогти вам заощадити час і гроші.

Економ таксіЕконом таксі

Експрес Таксі
Що ми пропонуємо

Популярні послуги

Ми створили наше таксі, щоб допомогти вам знайти найбільш надійні та високоякісні послуги таксі в будь-який час і в будь-якому місці. Всі наші водії в професіонали з багаторічному стажем водіння.

Економ таксі в Києві

Економ таксі Київ від Експрес Таксі – швидко, доступно, комфортно: (044) 239-15-15, (050) 239-15-15, (096) 239-15-15, (063) 239-15-15. Замовити економ таксі Київ за доступною ціною без втрати комфорту поїздки можна тільки в Експрес Таксі. Економ таксі Київ – це послуга від Експрес Таксі, за допомогою якої кожен може замовити недороге таксі в Києві і насолодитися комфортною поїздкою одночасно. Суть послуги економ таксі полягає в тому, що на виїзд приїжджає звичайний, але комфортний автомобіль, а саме: Сhevrolet Aveo, Сhevrolet Lacetti, Nissan Almera, Mazda 3. Звернемо вашу увагу, що замовити таксі Київ економ в Експрес Таксі набагато вигідніше, ніж в інших службах таксі. Як показує практика, в інших службах таксі при замовленні послуги економ таксі в Києві, пасажир отримує старий і гнилий Daewoo Lanos, а то і розбитий Жигулі.

Але Експрес Таксі є сервісом таксі бізнес класу. Тому, замовивши таксі економ Київ в нашому сервісі, багато клієнтів приємно дивуються, так як замість старого і незручного автомобіля приїжджає охайне, зручне і повністю технічно обслугований транспортний засіб. У той же час, вартість економ таксі набагато нижче вартості таксі по тарифу стандарт або бізнес. У цьому можна переконається, самостійно прорахувавши вартість поїздки з допомогою форми онлайн замовлення таксі, яка знаходиться на нашому сайті, а також за допомогою мобільного додатку, який також можна завантажити на сайті сервісу таксі Експрес Таксі.

Якщо вам потрібно швидко і комфортно вирушити в дорогу за невелику вартість, рекомендуємо замовити економ таксі Київ в нашому сервісі. Існує три способи зробити замовлення: зв’язатися з диспетчером за допомогою зазначених на сайті телефонів; замовити таксі онлайн за допомогою форми замовлення таксі економ Київ; скачати мобільний додаток Експрес Таксі.